Regulamin

REGULAMIN

Niniejszy regulamin określa warunki pobytu w ośrodku „ BRYDAR” rezerwacja jest jednocześnie zaakceptowaniem postanowień niniejszego regulaminu.

1.W dniu przyjazdu Goście są zobowiązani do uiszczenia opłaty za cały pobyt.

2.Doba w ośrodku rozpoczyna się od godziny 14.00, a kończy o godzinie 10.00 następnego dnia.

Jeżeli została zrobiona rezerwacja na dany okres, a z przyczyn od nas nie zależnych zostaje skrócona, Gość pokrywa cały koszt pobytu. Zadatek uiszczany w momencie rezerwacji jest formą bezzwrotną.
Gość pokoju nie może przekazywać go innym osobom bez wiedzy Recepcji, nawet jeśli nie upłynęła doba w ośrodku za którą zapłacił.
Opłata za zagubiony klucz i koszt wymiany wkładki wynosi 100 złotych.

3.OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA W POKOJACH I NA TERENIE CAŁEGO BUDYNKU!!!

W razie naruszenia zakazu zostaną Państwo obciążeni kosztami odświeżenia pokoju.
Osoby pal
ące na zewnątrz są proszone o umieszczanie niedopałków w przeznaczonych do tego popielniczkach.

4.Na terenie całego ośrodka zezwala się na konsumpcję alkoholi zakupionych w barze.

5.Gość Ośrodka ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy, winy osób niepełnoletnich będących pod jego opieką lub z winy osób go odwiedzających.

6.Rodzice lub opiekunowie ponoszą pełną odpowiedzialność za działania dzieci oraz ich bezpieczeństwo na terenie ośrodka. Dzieci mogą korzystać z basenu, stawu hodowlanego i placu zabaw tylko pod opieką osoby pełnoletniej.

7.Właściciele i personel nie odpowiadają za rzeczy pozostawione na terenie ośrodka. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialność za uszkodzenia lub utratę mienia gości np.: aut, quadów, rowerów, skuterów, przyczepki, itp.

8.W Ośrodku obowiązuje zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 23.00 do godziny 7.00. Zachowanie gości i osób korzystających z usług Ośrodka nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Ośrodek może odmówić dalszego świadczenia usług gościowi , który narusza te zasadę.

9.Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach: grzałek, żelazek, maszynek elektrycznych i innych podobnych urządzeń. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy komputerów.

10.Nie jesteśmy hotelem, nie posiadamy ręczników, oraz nie mamy obowiązku codziennego sprzątania pokoi.

11.Recepcja czynna jest od 9:00 do 23:00

12.Klient odpowiada za wszystkie spowodowane szkody. Jeśli płatność miała miejsce kartą kredytową, to zostanie ona obciążona.

Translate »